+370 5 275 7934

Atvejo analizė

Poveikis gyvenimams

Carol Hudson - 67 metai ir niekada neturėjo tokių rezultatų ir niekada nesijautė geriau

„Diabeto klinikos programa praėjo penkis mėnesius ir dabar jaučiuosi energingesnė nei bet kada anksčiau. Mane stebina, kaip puikiai jaučiuosi! Mano HbA1c buvo net 83, tačiau mano naujausias HbA1c laboratorijos rezultatas buvo 48. Tai oficialiai dabar daro mane priešdiabetiniu ir žymi pirmą kartą per 14 metų, kai galiu tai pasakyti.

Skaityti daugiau

Kaip daugelis gydytojų anksčiau sakė savo pacientams - jūsų diabetas negrįžtamas. Vis dėlto, jei tuo reikia tikėti ir jei II tipo diabetu serganti 67 metų Carol Hudson būtų patikėjusi, kur būtų jos sveikata šiandien? Ar Karolis dalinsis sveiko gyvenimo džiaugsmu? Atsakymas pateiktas statistikoje apie 2 tipo diabetą ir mūsų sveikatos sistemų įtampą nuo jo progresavimo ir komplikacijų. Tačiau Karolis yra pavyzdys, kaip galima pakeisti diabeto ir sveikatos problemas.

Į diabeto klinikos programą Carol atvyko būdama 14 metų 2 tipo diabetu serganti moteris, gydytoja pasakė, kad jos diabetas nėra grįžtamas. Jos suaugusiųjų gyvenime dominavo svorio problemos ir dietos. Dabar penki mėnesiai, kaip įgyti naują gyvenimo būdą, Carol pasidalino, kokia dabar yra jos sveikata.

 

Prieš programą mano namų tyrimo rinkinyje gliukozės kiekis kraujyje buvo 17mmol / L, o dabar vidutiniškai 6–7, o aš mačiau dar mažesnį skaičių.
Aš siekiu, kad pagal 5.5 punktą būtų oficialiai pakeista mano liga.

Turėdamas daugiau laiko ten, kur darau tai, ką darau, tuo įsitikinęs.
Dabar numečiau daugiau nei 15 kg, nuo 95 kg pradinio svorio. Pagaliau radau žmonių, kurie tiki manimi, ir veikiantį režimą, ir tai taip lengva. Mano svorio metimas yra neįtikėtinas, ypač neturint prasmės būti „dieta“. Tai tik draugiškas šalutinis rezultatas, nes aš siekiau savo pagrindinio tikslo - atsisakyti mano diabeto. Aš po metų laikydamasi dietų savęs daugiau nesveriu. Klausau savo kūno ir kontroliuoju savo gliukozės kiekį kraujyje.

Mano gydytoja džiaugiasi ir aš dabar išrašiau visus vaistus, o gliukozės kiekis kraujyje išlieka žemiausias, koks buvo (nevartojant vaistų). Man pradėjo pasireikšti nemažai nepatogių simptomų, daugelis jų rodė, kad neuropatija įsitvirtino (nervų pažeidimas). Mano tirpimas, mėšlungis ir kojų skausmai dingo, šlapinuosi daug mažiau, galbūt „normalu dabar“. Mano niežtinti oda sustojo ir aš gavau daug odos žymių, ir tai, atrodo, nutrūko. Aš jaučiu, kad išvengiau didelių sveikatos komplikacijų

Pirmą kartą gyvenime jaučiuosi įgaliotas dėl savo sveikatos . Pagal Diabeto klinikos programą pagaliau žinau, ką daryti, ir žinau, kad ji veikia. Tai yra po daugelio metų nenaudingų patarimų, kurių aš stengiausi laikytis, - įprasta - valgyk mažiau - daugiau sportuok, valgyk tam tikrus angliavandenius (atodūsis)! Aš nustojau prašyti tos standartinės pagalbos, iš tikrųjų priaugau svorio ir padidinau cukraus kiekį kraujyje. Tai, ką dabar darau su programa, man nėra sunku, tai atrodo normali mano gyvenimo dalis. Jis instinktyviai jaučiasi natūralus ir teisingas, todėl gana lengvas. Aš netgi užsibrėžiau tikslą nueiti pusmaratonį.

Pirmą kartą visa man reikalinga informacija buvo vienoje vietoje. Nemanau, kad būčiau galėjęs pasiekti savo rezultatų pats, būčiau nukritęs nuo vagono, jei nebūčiau turėjęs programos ir kiti žmonės tai darytų kartu. „Facebook“ grupė čia yra kasdien, kaip tokia palaikanti bendruomenė.

Man vis dar liko 7 mėnesiai paramos ir patarimų, nes tai yra 12 mėnesių programa. Kai pasieksiu savo svorio ir sveikatos tikslus, turėsiu laiko dirbti su programos ilgalaikės priežiūros skyriumi. Kadangi programa yra prisijungusi, aš perėjau modulius savo tempu ir laiku, kuris
man pasirodė labai geras. Būdama atskaitinga ir priklausydama grupei, mano patirtis ir rezultatai labai pasikeitė.

Diabeto kliniką galiu rekomenduoti visiems, norintiems pakeisti savo diabetą. Tai gydytojų vadovaujama programa, o komanda tikrai žino, ką jie daro.
Ačiū visiems nuostabiems diabeto klinikos darbuotojams ir visiems nuostabiems žmonėms „Facebook“, kurie visada drąsina, atsakė į klausimus, kurių nežinojau užduoti, ir kurie mane sužavėjo jūsų nuostabiais įrašais. Ačiū jums visiems, esu amžinai dėkingas “.

Ar esate pasirengęs pakeisti savo diabetą ir susigrąžinti sveikatą?

Prisijunkite prie Diabeto klinikos internetinės programos,
kuriai priklauso gydytojų vadovaujama specializuota švietimo ir paramos programa, ir kartu besikeičiančių žmonių bendruomenė.