+370 5 275 7934

Dažnai užduodami klausimai

Žemiau yra keletas dažnai užduodamų klausimų, susijusių su programa. Kiekviename modulyje mes taip pat atsakome į DUK, konkrečius, kuriuos įgyvendinsite kiekviename programos etape, kad būtumėte gerai informuoti.

DR MATTAS SHELTONAS

Ar tai bus naudinga man ir mano sveikatos problemoms?

Ši programa siūlo sveikatos tobulinimą visiems, kurie ją seka, ir kai kurie iš jų yra stebėtinai greiti. Galite gauti palaikymą ir mūsų programa pagyrė jūsų medicininę priežiūrą. Skirkite laiko, reikalingo pakeitimams ir rezultatams pasiekti. Mes turime modelį, kuris veikia ir buvo išbandytas su žmonėmis! Diabeto klinika yra įrodymais pagrįsta programa.

Kodėl tai 12 mėnesių programa?

Laikui bėgant pokyčiai pasireiškia ir 12 mėnesių leidžia jums gydomąją kelionę pasirinkti savo tempu ir vėl padėti palaikyti. Daugelis žmonių rezultatus gauna daug greičiau, bet jiems patinka idėja, kad galėtų vėl prisijungti prie palaikymo ilgalaikiams pokyčiams. 12 mėnesių yra didesnis pagalbos pasirinkimas ir sėkmė.

Ar aš sugebėsiu tai suvaldyti?

 Žinoma, jūs galite ir daugelis kitų. Tarkime, kad jūs jau pasiekėte sunkiausią žmogaus darbą, tai yra, skaityti ir rašyti. Mūsų programos sprendimai yra paprasti ir lengvai stebimi. Cukrinio diabeto klinika specializuojasi siūlydama paramą pokyčiams ir mes taip pat galime padėti jums patikėti savimi! Programa sveikina jūsų dabartinę gydytojo priežiūrą.

Kiek laiko prireiks norint pamatyti rezultatus?

Tikėkitės, kad pagerės sveikata per kelias savaites nuo 1 etapo pradžios (7 modulis). Pastebėsite cukraus lygio kraujyje pokyčius, alkį ir potraukį, psichinį aiškumą, geresnę energiją, miegą ir dar daugiau. Tai yra bendra nauda, ​​kurią mūsų klientai pastebi jau programos pradžioje.

Kaip man bus mokama už programą?

Priklausomai nuo to, kokį mokėjimo planą pasirinkote, bus nustatyta, kaip būsite apmokestinti. Jei pasirinksite mūsų išankstinį planą, tai yra vienkartinis mokestis perkant savo narystę. Jei pasirinkote mėnesinius mokėjimus, būsite nuskaičiuoti už kortelę, kurią pateikėte kiekvieną mėnesį nuo pirmojo pirkimo dienos. 

Ar man reikia kompiuterio šiai programai?

Kompiuteris idealiai tinka didesniam ekranui, tačiau jis nėra būtinas. Galėsite dalyvauti mūsų programoje išmaniuoju telefonu. Jūs gausite įprastus el. Laiškus su trumpais vaizdo įrašais. Taip pat galbūt norėsite atspausdinti kai kuriuos išteklius. 

Ar parama nemokama?

Dalį jūsų narystės sudaro internetinių seminarų įrašai, reguliarus instruktavimas el. Paštu ir uždaras narių „Facebook“ puslapis, kuriame nurodoma ir palaikoma, kaip teisingai vykdyti savo programą. Galite užduoti klausimus ir išgirsti iš kitų narių. Bet kuriuo metu galite užsisakyti nemokamą greitąją konsultaciją.

Galimos pasirinktinės papildomos paslaugos, kurias galima įsigyti tiems, kurie nori daugiau asmeninės paramos ar instruktavimo, jei turi specifinių poreikių.

Ką daryti, jei nesilaikau programos?

Vis tiek bus pasiekta tam tikros naudos sveikatai. Mes suprantame jėgas prieš pokyčius ir galime padėti joms per jas. Ne visiškai ar lengvai palaikyti pokyčius yra žmogaus prigimtis. Diabeto klinika sukūrė modelį, kuriame atsižvelgiama į pokyčių iššūkius, mes specializuojamės šioje srityje. Taip pat yra žmonių bendruomenė, kuri gali jus paskatinti ir įkvėpti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išlikti prijungtam prie mūsų ir programos IR nepasiduoti sau!

Ar siūlote grąžinti pinigus?

Kadangi mes suteikiame prieigą prie visos programos perkant ir prisijungus prie mūsų programos, nėra jokios pinigų grąžinimo politikos. Jei jūsų aplinkybės yra ypač neįprastos ar netikėtos, mes kartu su jumis bendradarbiausime, kad rastume jums tinkamą ir teisingą rezultatą.  

Supraskite pagrindinę 2 tipo diabeto priežastį ir sprendimus

Medicinos ir natūralios sveikatos specialistai, teikiantys profesionalius ir specializuotus natūralius sprendimus, padedančius panaikinti
diabetą ir 2 tipo diabetą.

Bendradarbiavimas su savimi, norint atstatyti, atstatyti pusiausvyrą ir atkurti savo sveikatą.

Turite klausimų ir norėtumėte sužinoti daugiau?

Jei norite užduoti savo klausimus ir išsiaiškinti, ar programa jums tinka, užsakykite nemokamą 15 minučių konsultaciją .

Paštas:  info@somemail.com 

Telefonas: +370 5 275 7934