+370 5 275 7934

Visiškai palaikoma internetinė programa, kuria siekiama pakeisti 2 tipo diabetą  

Čia yra 12 mėnesių internetinė švietimo ir instruktavimo programa, siūlanti ekspertų ir specializuotus sprendimus. Pokyčiai įvyksta daug anksčiau, tačiau dėl populiarių prašymų pratęsėme programą iki 12 mėnesių. Programa sukurta trimis etapais, kai mes dirbame su jumis, norėdami atstatyti, atkurti ir atkurti savo sveikatą. Mes palaikome jūsų mokymąsi savaip ir jūsų progresą savo tempu, tuo pačiu ieškant mūsų palaikymo.

Kiekvienas etapas siūlo daugybę būdų mokytis - darbaknyges, garso įrašus, vaizdo įrašus, DUK ir papildomus išteklius.

Mūsų nariai gauna reguliarius instruktažo el. Laiškus, kuriuose yra trumpi vaizdo įrašai, kurie padės jums žingsnis po žingsnio.

NUSTATYKITE ŽINGSNIS, KAD ATKŪRTŲ

TAVO SVEIKATA

 

Mūsų 12 mėnesių programa suteikia jums žinių, patarimų ir išteklių, kurių jums reikia norint pasiekti norimus sveikatos rezultatus. Stebėdami mūsų sprendimus ir nuolat palaikydami komandą ir kitus bendruomenės narius, pamatysite svorio pokyčius, uždegimą, vaistus nuo diabeto, energiją, psichinę sveikatą ir dar daugiau.

„Diabeto klinikai - didžiulis AČIŪ už tai, kad teikėte tai internetu. Kaip jūs pradedate sakyti ačiū už antrą šansą gyvybei ir sveikatai ?. Tai neįkainojama, ir aš esu tokia dėkinga. “   Joanne

„Dabar numečiau 25 kg ir esu po ta siaubinga 100 kg kliūtimi, kurią bandžiau įveikti 18 metų. Pagaliau radau žmonių, kurie manimi tiki, ir valgymo režimą, kuris veikia, ir tai yra taip lengva. Taigi dėkinga. “ Fiona 

Darbo pradžia: pasiruošimas sėkmei

Pradėkite ruoštis porai savaičių . Yra įvadiniai vaizdo įrašai, skirti informuoti, motyvuoti ir padėti jums pasiruošti.

Jums siūlomas palaikymas ir ekspertų patarimai, o mūsų komanda, pasiryžusi dirbti kartu su jumis, kad pasiektų geriausių rezultatų, nebandydama naršyti po jį vieną. 

 

1 etapas: balansavimas ir taisymas

Pradėkite savo sveikimo planą, kad atstatytumėte kūno remontą. 1 fazė apima; idealūs valgymo planai, informacija apie mitybą, pagalba keičiant įpročius ir sukuriant sveiką santykį su maistu. 1 etapas gali būti viskas, ką jums reikia padaryti norint atkurti savo sveikatą prieš pereinant prie priežiūros etapo.

 

2 etapas: pasirenkamas pagreitinto atkūrimo planas

 Tiems, kurie nori pasiekti dar daugiau sveikatos ir svorio metimo rezultatų, 2 etape siūlomi pasirenkami pagreitinto gijimo planai, kurių reikia laikytis, kol  bus pasiekti jūsų tikslai.

 

3 etapas: Pereinamasis laikotarpis ir ilgalaikiai pokyčiai

Dabar jūs tai padarėte! Jūsų cukrinis diabetas yra pakeistas arba bent jau gerai kontroliuojamas. Dabar atėjo laikas įvertinti, patobulinti ir įgyvendinti strategijas ir sukurti NAUJUS NORMALUS į kasdienį gyvenimą, kad išlaikytumėte puikią sveikatą. Mes specializuojamės padėti žmonėms pakeisti savo nesąžiningus įpročius ir įpročius.

 

Tave palaikyti

Mūsų profesionalų komanda yra čia, kad palaikytų jūsų sėkmę. Mes siūlome individualizuotas 1: 1 mitybos, gyvenimo būdo, badavimo, psichinės ir fizinės savijautos, mąstysenos pokyčių, medicininės ir diabeto sveikatos konsultacijas. Skaitykite daugiau žemiau.

KAS JŪSŲ 12 MĖNESIŲ NARIŲ PASIŪLYMAI

„Padaryti jums“ programa, kurią sukūrė ir pristatė diabeto ekspertai. Jūs turite savo trenerių komandą, kuri padės ir padės jums pakeisti savo diabetą, savaime suprantama, savo tempu ir jaukumu namuose.

Mokomoji medžiaga

Patvirtinamieji dokumentai, kurie lavins, motyvuos ir suteiks aiškumo

Garso įrašai, vaizdo įrašai ir el

Visi moduliai siūlo vaizdo ir garso įrašus, kad galėtumėte klausytis ir mokytis 

Internetinių seminarų įrašai

Pasirenkami internetiniai seminarai, padėsiantys jums sužinoti daugiau  

Darbo knygos

Kiekvienas modulis turi darbo knygą, kuria galite vadovautis

Receptai ir šaltiniai

Prieiga prie receptų, kad perėjimas būtų lengvas ir malonus

Palaikanti bendruomenė

Tu nesi vienas. Mūsų internetinė bendruomenė siūlo papildomą palaikymą 

KAINŲ RINKINYS

Aš neturiu pakankamai žodžių apibūdinti milžinišką pagalbą, kad diabeto klinikoje davė man sugrįžus mano sveikatą. Atvykimas į Diabeto kliniką yra vienas didžiausių dalykų, kurie man nutiko šiais metais. Tai man suteikė visiškai naują požiūrį į gyvenimą. 

 

Palaikymas, kurį gavau iš kiekvieno ir kiekvieno iš klinikų komandos, buvo nepaprastai nuostabus. Man tai yra nauja pradžia, kai aš atsisakau diabeto ir niekada nežinojau, kad tai įmanoma.

"   Marija

Supraskite pagrindinę 2 tipo diabeto priežastį ir sprendimus

Medicinos ir natūralios sveikatos specialistai, teikiantys profesionalius ir specializuotus natūralius sprendimus, padedančius panaikinti
diabetą ir 2 tipo diabetą.

Bendradarbiavimas su savimi, norint atstatyti, atstatyti pusiausvyrą ir atkurti savo sveikatą.

Turite klausimų ir norėtumėte sužinoti daugiau?

Jei norite užduoti savo klausimus ir išsiaiškinti, ar programa jums tinka, užsakykite nemokamą 15 minučių konsultaciją .

Paštas:  info@somemail.com 

Telefonas: +370 5 275 7934