+370 5 275 7934

MŪSŲ KOMANDA

Susipažinkite su mūsų profesionalų komanda, atsidavusia jūsų sėkmei

DIABETŲ KLINIKOS DIREKTORIUS

Kimba Lawrence

Socialinio darbo bakalauras, PSYCH-K praktikas

Kimba yra įgijusi socialinių mokslų ir verslo žinių bei yra įsipareigojusi padėti žmonėms pagerinti jų gyvenimą. Ji daugiau nei 10 metų dirbo su natūralia sveikata, kartu turėdama labai veiksmingą svorio metimo kliniką. Kimba yra sertifikuota PSYCH-K (mąstysenos pokyčių) praktikė, padedanti žmonėms pakeisti savo ribinius pasąmonės įsitikinimus be pakartotinių traumų ir dažnai greitai ir lengvai.

Ji tiria dr. Bruce'o Liptono darbą ir viso smegenų / padalintų smegenų neuromokslą. Kimba pritaikė šį būdą svorio metimo, maisto problemoms ir padėdama žmonėms palaikyti ilgalaikius pokyčius.

Kimba padėjo daugeliui žmonių (per 5000) numesti svorio per pastaruosius 8 metus. Ankstesnėje klinikoje ji stebėjo, kaip klientai keičiasi ir galiausiai netgi  išgydo  diabetą. Ji padėjo daugeliui žmonių vienas su kitu ir įsipareigojo išplėsti šiuos rezultatus.

Kimba turi aistrą padėti žmonėms gyventi sveiką, laimingą gyvenimą.

MEDICINOS DIREKTORIUS IR ULTIMATE SVEIKATOS PROGRAMOS VADOVAS

Daktaras Mattas Sheltonas

MB ChB, Dip Obs, Dip Anaes, FRNZCGP, FACNEM

Iš pradžių Jungtinėje Karalystėje, po to 25 metus įvaikintame namuose, Naujojoje Zelandijoje, Matas pristato daugiau kaip tris medicinos praktikos dešimtmečius. Ankstyvieji anestetikų ir kritinės priežiūros medicinos metai sukūrė visą gyvenimą trunkančią meilę biochemijai ir įvertinimą už akmenyje įdėtą žmogaus kūną, tačiau neatsargiai galime norėti tai vairuoti! Vėlesni antropologijos ir klinikinės mitybos tyrimai patvirtino, kad norint klestėti, reikia fizinio ir emocinio sveikumo, kad žinotume apie keletą privalomų ir neginčijamų elgesio būdų. Jis daugiau nei dešimtmetį intensyviai mokė kitus gydytojus mitybos ir aplinkos medicinos srityse.

Matas turi ilgametę vertingą patirtį dirbdamas bendrosios praktikos gydytoju, vis aktyviau dirbdamas su diabetu, nutukimu ir kitomis medžiagų apykaitos ligomis. Jis visiškai įsitikinęs įrodymų, kuriais grindžiama mūsų programa, svarba ir jos rezultatais.

Diabeto klinikoje jis yra pasiekiamas per medicinos konsultacijų tarnybą, norėdamas patarti ir palaikyti sudėtingesnius klientus, pareikšti antrąsias nuomones ar integruotai pažvelgti į sveikatos problemas, siekdamas nustatyti pagrindines priežastis ir jas išspręsti - kur be narkotikų, visur, kur bebūtų sprendimai galima. Diabeto klinika nesiūlo bendrosios praktikos / šeimos medicinos paslaugų, nes esame internetinė paslauga klientams iš viso pasaulio ir iš labai skirtingų medicinos jurisdikcijų. Visada kreipkitės į gydytoją.

Matas siūlo „Ultimate Health“ programą tiems, kurie nori atkreipti dėmesį į visus savo sveikatos aspektus ir būti įgalioti tai daryti natūraliai.

Mityba ir maistas

Julie Buckley

Programos vadovas ir treneris

Julie gimė kivi ir gyvena Velingtone. Pradėjusi kvalifikuotos virėjos karjerą, ji paskatino mokytis sveikatos maisto ir specializuotis joje. Julie ypač daug dėmesio skyrė maisto alergijos ir valgymo problemoms, susijusioms su žarnyno sveikata, įskaitant maisto gaminimą be glitimo.

Pastaruosius 8 metus Julie treniravo žmones, turinčius nutukimo ir kitas su sveikata susijusias problemas. Prieš pereidama į diabeto areną, ji šioje srityje vedė daugiau nei 1000 žmonių. Jos ypatinga sritis diabeto klinikoje yra mityba ir pagalba žmonėms, prisitaikantiems prie angliavandenių, sveikų riebalų, mitybos.

FIZINĖ IR psichinė gerovė

Liza Clark

Programos vadovas ir treneris

Liza pateikia savo daugiau nei 20 metų patirtį daugelio sveikatingumo ir gerovės pasaulyje susijusių būdų srityje.

Ji specializuojasi kaip streso, fizinio pasirengimo, jogos, jogos, kvėpavimo ir meditacijos sritis. Liza yra trenerė, padedanti palaikyti žmones ir padėti jiems valdyti pritaikytą diabeto programą.

Kaip viena iš mūsų diabeto trenerių, ji dirba su žmonėmis visame pasaulyje, kad pakeistų jų ikidiabetinį ir 2 tipo diabeto susirgimus. 

SVORIO METIMAS

Yolande Brophy

Programos vadovas ir treneris

Yolande daugelį metų dirbo treniruodama žmones numesti svorio ir atkurti savo sveikatą. Ji turi ir aistros, ir žinių, padedančių pasiekti savo svorio metimo ir sveikatos tikslus.

„Yolande“ suteiks informacijos ir įkvėpimo, kad padėtų mūsų klientams būti tokiu svoriu, kokio jie nori ir kurie turi būti, taip pat palaikys pokyčius, kurie iš tikrųjų yra svarbūs. Yolande yra PSYCH-K praktikas ir gali padėti žmonėms išvalyti užsispyrusius, nenaudingus įpročius ar riboti įsitikinimus.

SKAITMENINĖ PARAMA

Susan Proctor

Programos vadovas ir treneris

Savo darbą, kaip registruotą dantų higienistę, Susan taiko daugybe natūralių terapijos būdų. Susan specializuojasi natūraliose ir cheminėse intervencijose. Ji buvo liudijusi įvairias nesveikos burnos ir blogo valgymo pasekmes. Ji sukūrė aistrą padėti žmonėms pakeisti įvairias ligas, pradedant periodonto (dantenų) ligomis, ir baigiant pastaruoju metu mokyti žmones pakeisti priešdiabetinį ir 2 tipo diabetą.  

Patirtusi nepertraukiamo badavimo pranašumus jau daugelį metų, Susan dabar suteikia šias svarbias žinias ir patirtį, kaip paruošti klientus saugiam ir protingam pasninkavimui pagal Pasninko palaikymo programą.

Susan taip pat yra PSYCH-K praktikė ir gali padėti žmonėms pakeisti užsispyrusius ir nenaudingus įpročius, laikydamasi šio metodo.

Mityba ir produktų rėmimas

Bianca Robinson

Dietologas

Bianca yra mūsų dietologė. Bianca turi dešimtmečių patirtį vartojant viso maisto maistą kūnui gydyti ląstelių lygiu. Ji aistringai siekia padėti žmonėms būti sveikiems ir gyvena laimingesnį ir sveikesnį gyvenimą.

Bianca yra mūsų produktų vadybininkė ir patarėja. Paprašius, ji siūlo nemokamas konsultacijas.

Supraskite pagrindinę 2 tipo diabeto priežastį ir sprendimus

Medicinos ir natūralios sveikatos specialistai, teikiantys profesionalius ir specializuotus natūralius sprendimus, padedančius panaikinti
diabetą ir 2 tipo diabetą.

Bendradarbiavimas su savimi, norint atstatyti, atstatyti pusiausvyrą ir atkurti savo sveikatą.

Turite klausimų ir norėtumėte sužinoti daugiau?

Jei norite užduoti savo klausimus ir išsiaiškinti, ar programa jums tinka, užsakykite nemokamą 15 minučių konsultaciją .

Paštas:  info@somemail.com 

Telefonas: +370 5 275 7934